ملو بوک
0

نگاهی به زندگی انریکه ایگلسیاس

انریکه ایگلسیاس
بازدید 871

انریکه ایگلسیاس یک خواننده اسپانیایی الاصل است که برای چندین آهنگ موفق از جمله Bailamos”، “Rhythm Divine”، “Be With You”، “Escape” و “Hero” شناخته شده است. او پسر خولیو ایگلسیاس خواننده اسپانیایی است.

انریکه ایگلسیاس کیست؟

انریکه ایگلسیاس که در سال 1975 در اسپانیا به دنیا آمد. او پسر خواننده محبوب اسپانیایی خولیو ایگلسیاس است. ایگلسیاس در میامی بزرگ شد و از نوجوانی شروع به خوانندگی کرد. او اولین آلبوم خود را با نام خود در سال 1995 منتشر کرد و مانند کارهای استودیویی بعدی خود، موفقیت بزرگی به دست آورد. ایگلسیاس بیش از 100 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته بود، با یک رشته آهنگ موفق مانند “Bailamos”، “Rhythm Divine”، “Be With You”، “Escape”، “Maybe”، “Don’t Turn Off the Lights” و “HERO.”

سال های اول زندگی انریکه ایگلسیاس

انریکه میگل ایگلسیاس پریسلر در 8 مه 1975 در مادرید اسپانیا به دنیا آمد. ایگلسیاس کوچکترین فرزند از سه فرزند خولیو ایگلسیاس و ایزابل پریسلر است.

پس از ربوده شدن پدربزرگش، ایگلسیاس به دلیل مسائل امنیتی به میامی فرستاده شد تا با پدرش زندگی کند. به دلیل برنامه شدید تورهای پدرش، بیشتر کارهای او توسط پرستارشان، الویرا اولیوارس، انجام شد که بعداً انریکه اولین آلبوم خود را به او تقدیم کرد.

دوران نوجوانی

ایگلسیاس از نوجوانی، راه پدرش را دنبال کرد. اولین اجرای زنده او در Hello, Dolly! در مدرسه خصوصی گالیور در میامی صورت گرفت.

ایگلسیاس بعداً گفت: اینطور نیست که در آن زمان به دنبال یک قرارداد رکورد بودم. من این کار را انجام دادم زیرا دوستش داشتم. هرگز به کسی نگفتم. برای من آواز خواندن یک فرار بود، یکی از آن چیزهایی که نمی خواستم کسی آن را خراب کند.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، ایگلسیاس در دانشگاه میامی ثبت نام کرد و در آنجا قصد تحصیل در رشته تجارت را داشت. اما دنیای موسیقی مدام او را صدا می‌زد و تنها پس از یک سال تحصیل در کالج، تحصیل را رها کرد.

آلبوم ها و آهنگ ها

ایگلسیاس که قصد داشت بدون کمک پدرش یا نام خانوادگی معروفش آن را بسازد، شروع به خرید دموهای کار خود برای تهیه کنندگان مختلف با نام انریکه مارتینز کرد. او نوار کاست را که شامل یک آهنگ اسپانیایی و یک جفت آهنگ انگلیسی بود، با قرض گرفتن مخفیانه از دایه‌اش ضبط کرده بود.

 

کار سخت به زودی نتیجه داد، زیرا ایگلسیاس در سال 1995 یک قرارداد ضبط امضا کرد. بعداً در همان سال، اولین آلبوم او با نام خود در فروشگاه‌ها راه یافت.

این رکورد بیش از آن چیزی بود که ایگلسیاس تصورش را می‌کرد، موفقیت آمیز بود. تنها در هفت روز در پرتغال دیده شد و بیش از 6 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. سال بعد ایگلسیاس جوایز متعددی از جمله جایزه گرمی در سال 1996 برای بهترین مجری لاتین، افتخارات “هنرمند سال” و بیلبورد “آلبوم سال” و یک جفت جوایز موسیقی آمریکایی را به دست آورد.

ویویر

پیگیری Vivir ایگلسیاس در سال 1997 نیز پیشرفت زیادی داشت و بیش از 5 میلیون فروش به ثبت رساند و اولین تور جهانی این خواننده را راه اندازی کرد. او در سال 1999 با آهنگ “Bailamos” (“ما می رقصیم”) پیشرفت شغلی کرد. این آهنگ به‌ صورت تک‌آهنگ منتشر شد، این آهنگ خیلی زود به یک موفقیت شماره 1 در نمودارهای ایالات متحده تبدیل شد و در فیلم غرب وحشی با بازی ویل اسمیت به نمایش درآمد. ایگلسیاس با انتشار اولین آلبوم تمام انگلیسی خود، انریکه (2000)، از جمله آهنگ‌های “Rhythm Divine” و “Be With You” با موفقیت بیشتری روبرو شد.

رابطه انریکه و خولیو

ایگلسیاس قد بلند و خوش قیافه، با خونسردی که او را از پدرش متمایز می‌کند، همیشه مراقب بوده که استقلال هنری خود را از پدر مشهورش حفظ کند. شایعاتی نیز منتشر شده است که آن دو مرد به هم نزدیک نیستند، اما خولیو همیشه گفته است که به پسرش افتخار می‌کند.

اینستاگرام

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *